Bałtycka 16 A, B, D , 11B, C , 7A Rybacka 11F , 12A , Sienkiewicza 28

78-100 Kołobrzeg 

+48 789 132 155, +48 512 242 144

apartamentinkolobrzeg@gmail.com

www.sunandrelax.pl www.apartamentinkolobrzeg.pl

Media Społecznościowe

Lokalizacja apartamentów jest w pełni trafiona, gdyż pamiętamy, że o wartości miejsca do wymarzonego wypoczynku decydują trzy wyróżniki: po pierwsze lokalizacja, po drugie lokalizacja i po trzecie lokalizacja. Wyjątkowość położenia Apartamentów podkreśla równocześnie z jednej strony bliskość morza ( tylko 700m od piaszczystej plaży) oraz zabytkowego parku nadmorskiego, a z drugiej strony łatwy dostęp do centrum miasta i jego najważniejszych instytucji (przystanek autobusowy MPK znajduje się w odległości 50 m). To najlepszych oferta noclegowa w Kołobrzegu dla tych, którzy chcą mieć wszędzie blisko w trakcie urlopu.

Kołobrzeg, zwany Perłą Bałtyku, to jeden z najatrakcyjniejszych kurortów nad polskim morzem. To unikalne połączenie naturalnych skarbów tego pięknego uzdrowiska z wyjątkowymi warunkami klimatyczno-przyrodniczymi w postaci wspaniałego nadmorskiego powietrza, bogatego w zbawienny dla zdrowia i urody jod, wody mineralnej, solanki zwanej też kołobrzeskim płynnym złotem oraz borowiny zwanej czarnym złotem i oczywiście wyjątkowej zieleni. Lądem, morzem i z nieba… wszystkie drogi prowadzą do Kołobrzegu.

  • 5 minut spacerem do portu jachtowego i parku

  • 10 min spacerem do plaży

  • 20 min spacerem  do latarni morskiej i promenady

  • 10 min spacerem do historycznego centrum Kołobrzegu

  • 1 min spacerem do najbliższego supermarketu

  • vis a vis apartamentu znajduje się Centrum SPA "Magnolia", które przygotowało specjalną ofertę rabatową dla gości Naszego apartamentu

  • Najlepsza Kołobrzeg Lokalizacja apartamentów  

Doskonała lokalizacja

Kołobrzeg Lokalizacja apartamentów